Uudised

Uudised

Õhtujooksu III etapp stardib uuel rajal!

Õhtujooksu sarja järjekorras kolmas etapp saab stardi juba 30. augustil A.Le Coq Sport spordimaja juurest, kust jooksjad suunduvad täiesti uuele trassile. Rada pakub mitmekülgselt nii maastikuradu kui kõvakattega asfaltteid ning kauneid vaateid Emajõele. Distantsi pikkuseks tuleval etapil on 6,3km ning on ideaalne võimalus veeta enne uue kooliaasta algust õhtu sportlikult!

Registreerimine Õhtujooksu III etapile on avatud ning soodsaim registreerimise voor on veebis avatud kuni 21. augusti südaööni. Hiljem on võimalik ennast kirja panna ka teises voorus ning võistluspäeval kohapeal!

Võta sõbrad kaasa ning kohtume kolmapäeval 30. augustil A.Le Coq spordimaja juures!

Õhtujooksu teisel etapil võidukad Birgit Pihelgas ja Rauno Reinart!

24. mail toimunud Õhtujooksu sarja II etapil võidutses sarjas esmakordselt SK ProRunneri esindaja Rauno Reinart, kes läbis 7,3km pikkuse distantsi ajaga 24 minutit ja 23 sekundit. Teise koha saavutas meeste üldarvestuses Karel Viigipuu ning kolmandana finišeeris Rainer Nisloni. Naiste arvestuses võttis käesoleval hooajal taaskord tugeva tulemusega juba teise võidu Birgit Pihelgas, kes läbis distantsi 27 minuti ning 29 sekundiga. Teisele poodiumiastmele tõusis SK Jooksupartneri/CYCLON klubi esindaja Sille Puhu, kes edestas SK ProRunneri esindaja Minna Kuslapit.

Mehed 40+ vanuseklassi kiireim oli Kaido Saar ning vastava õrnema soo klassi kiireimaks krooniti Marge Türn. Noorteklassis võidutsesid aga Martin Riives ning Marilin Riives.

Õhtujooksu järgmine etapp stardib aga suve lõpul, 30. augustil!

Õhtujooksu II etapp alustab juba loetud tundide pärast!

Täna toimub Õhtujooksu võistlussarjas teine etapp. Start 7,3 km pikkusele ringile antakse Võru 171 aadresil, Ringtee postkontori vahetust lähedusest, kell 20.20. Kes ei ole end veel registreerida jõudnud, siis registreerimine võistluspaigas koha peal on avatud kuni võistluse alguseni. 

Õhtujooksu teisele etapile on registreerunud enam kui 200 jooksusõpra. Stardinimekirjade ja online tulemustega saate tutuda meie kodulehe TULEMUSED lehel.

Õhtujooks alustab oma teist hooaega juba 5-etapilisena!

Õhtujooks alustab oma teist hooaega juba 26. aprillil Tartu Laululaval, kus start 7,3km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile antakse kell 20.20. Võistlussarja teine etapp leiab aset 24. mail, kolmas aga suve lõpul 30.augustil. Sarja neljas etapp stardib 11. oktoobril ning hooaega lõpetav viies etapp toimub vaid mõned päevad enne kadripäeva ehk kolmapäeval 22. novembril

Õhtujooksu I hooaeg sai väärika punkti!

Õhtujooksu I hooaja finaaletapile registreerus 222 jooksu- ja kõnnihuvilist. 7,7km pikkuse distantsi läbis kõige kiiremini ka varasemad 3 etappi võitnud Olavi Allase ajaga 24.38. Allase järel jõudis finišisse Karel Hussar ning poodiumi kolmandale astmele tõusis Ats Sõnajalg. Naiste arvestuses võttis oma hooaja teise võidu Sille Puhu ajaga 30.07. Konkurentsi pakkusid võitjale teisele kohale tulnud Kristel Sibul ja Minna Kuslap.