Uudised

Uudised

Heitlikes ilmaoludes peetud Õhtujooksu IV etapil võidutsesid olümpiasportlased

Eile õhtul Raadi mõisa pargist stardi saanud Õhtujooksu neljas ehk eelviimane etapp toimus üsna heitliku ja vihmase ilmaga. Vaatamata sellele olid oodatult stardijoonel rivis olümpiasportlased.

Esmakordselt võidutses sarjas Kaur Kivistik kellel pakkus distantsi vältel tihedat konkurentsi Olavi Allase, kes jõudis finišisse võitja järel vaid 5 sekundit hiljem. Võitja ajaks fikseeriti 7km pikkusel distantsil 22 minutit ning 25 sekundit. 

Õhtujooksu IV etapil võtavad mõõtu olümpiasportlased

Homme, 11.oktoobril stardib kell 19.19 Raadi mõisa pargis järjekorras neljas Õhtujooksu sarja etapp. Peamisteks favoriitideks võib pidada kaht Eesti olümpiameest Kaur Kivistikku ning Indrek Tobrelutsu. Nendega asub esikoha eest heitlema mullune Õhtujooksu sarja võitja Olavi Allase. Kui äsja Tartu Linnamaratoni 21km distantsi võitnud Kivistik asub Õhtujooksu sarja starti esimest korda siis Tobreluts on varasemalt Õhtujooksu sarjas juba mitmed poodiumikohad napsanud, kuid kõrgeim aste on seni jäänud püüdmatuks.

 

Õhtujooksu IV etapp stardib Raadi mõisapargis

Õhtujooksu sarja neljas ehk eelviimane etapp saab stardi kaunis Raadi Mõisapargis 11. oktoobril kell 19.19. Uuenduse läbinud trass viib jooksjad tutvuma Eesti Rahva Muuseumiga ning pakub rajal mitmeid kauneid vaateid. Distantsi pikkuseks on 7 kilomeetrit, mis on jõukohane kõigile spordihuvilistele.

Tiidrek Nurme võitis Õhtujooksu III etapi
 

Kolmapäeva õhtul Tartus A. Le Coq Sport Spordimaja kõrvalt sai stardi järjekorras kolmas Õhtujooksu etapp. 6, 3km pikkune jooksu- ja kõnnietapp meelitas kohale mitmeid spordisõpru ja ka tippsportlasi.

Õhtujooksu III etapp stardib uuel rajal!

Õhtujooksu sarja järjekorras kolmas etapp saab stardi juba 30. augustil A.Le Coq Sport spordimaja juurest, kust jooksjad suunduvad täiesti uuele trassile. Rada pakub mitmekülgselt nii maastikuradu kui kõvakattega asfaltteid ning kauneid vaateid Emajõele. Distantsi pikkuseks tuleval etapil on 6,3km ning on ideaalne võimalus veeta enne uue kooliaasta algust õhtu sportlikult!