Arhiiv

Uudised

Õhtujooksu finaaletapil selguvad hooaja parimad

Täna, 21.novembril stardib Õhtujooksu järjekorras viies ja viimane etapp kell 19.19 Anne kanali ääres. 7,7km pikkusel distantsil on naiste arvestuses ning taaskord ka meestele pinget pakkuma tulemas üks Eesti tuntumaid olümpiasportlasi Leila Luik.

Õhtujooksu IV etapi võitsid Leila Luik ning Olavi Allase

Eile (17.oktoober) õhtul startinud Õhtujooksu IV etapp toimus sügise kohta ebatavaliselt kauni ning sooja ilmaga. Oodatult olid kolmapäeval stardijoonel ka kõik võistluseelselt välja toodud favoriidid ning lisaks hulgalt teisi tublisid spordisõpru!

Õhtujooksu IV etapil pakub osalejatele pinget olümpiasportlane

Täna, 17.oktoobril stardib Õhtujooksu järjekorras neljas etapp kell 19.19 aadressil Võru 171. 7,3km pikkusel distantsil on naiste arvestuses ning meestele pinget pakkuma tulemas üks Eesti tuntumaid olümpiasportlasi Leila Luik.

Õhtujooksu IV etapil võtavad mõõtu varasemad etapivõitjad

Õhtujooksu IV etapp stardib 17. oktoobril Ringtee postkontori lähistel, aadressil Võru 171. Start 7,3km pikkusele jooksu- ja kõnnietapile antakse kell 19.19 ning ametlikult suletakse finiš kell 22.00.

Üritusele registreerida saad siin.

Õhtujooksu kolmandal etapil viisid võidu koju Olavi Allase ning Minna Kuslap

A.Le Coq Sport spordimaja kõrvalt startinud Õhtujooksu kolmandal etapil noppis järjekordse etapivõidu Olavi Allase, kes liigub teise etapivõiduga ka taaskord sarja võidu suunal. Kuna Allasel on vahele jäänud sarja teine etapp, tuleb tiitlikaitsjal kindlasti järgneval kahel korralik tulemus kirja saada. Allase saabus 6,3km pikkuselt distantsilt finišisse uhkes üksinduses ajaga 19 minutit ning 14 sekundit parandades sellega oma mullust tulemust lausa 41 sekundi võrra. Teise koha napsas aga Martin Vilismäe ning kolmandale kohale platseerus Rauno Reinart.